Savur Kaymakamı Kaya: Savurlu hemşerilerimize hizmet etmeye geldim

Mardin’in Savur ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Kaya, “Bu kadim şehrin büyülü atmosferinde siz değerli hemşerilerimize hizmet sunmak ve buraları emin bir belde kılmak ve ayrılırken de gök kubbede hoş bir sada bırakmak en büyük amacımızdır.” dedi. Balıkesir’in Manyas İlçesi’nden geçtiğimiz gün Savur’a Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili olarak atanan Muhammed Kaya sosyal […]

Savur Kaymakamı Kaya: Savurlu hemşerilerimize hizmet etmeye geldim
Savur Kaymakamı Kaya: Savurlu hemşerilerimize hizmet etmeye geldim
Selman Güneş
  • Yayınlanma28 Ocak 2021 22:07
  • Güncelleme28 Ocak 2021 22:12

Mardin’in Savur ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Kaya, “Bu kadim şehrin büyülü atmosferinde siz değerli hemşerilerimize hizmet sunmak ve buraları emin bir belde kılmak ve ayrılırken de gök kubbede hoş bir sada bırakmak en büyük amacımızdır.” dedi.

Balıkesir’in Manyas İlçesi’nden geçtiğimiz gün Savur’a Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili olarak atanan Muhammed Kaya sosyal medya sitesi Facebook  üzerinden Merhaba sevgili Savur başlığıyla bir mesaj paylaştı.

Kaya paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

Balıkesir’in Manyas İlçesinde görevli iken İçişleri Bakanlığımızın görevlendirmesi üzerine 22.01.2021 Cuma günü itibari ile güzel ilçemiz Savur’da göreve başlamış bulunmaktayım.

Doğusu ve batısıyla, kuzeyi ve güneyiyle tek vatan şuuruyla hareket ederek milletimizin hizmetinde koşturmaya ant içmiş bir mülki amir olarak bu defa Savur ilçemize ve Savurlu hemşehrilerimize hizmet etmeye geldim.

Selefim ve değerli meslek büyüğüm Sn. Bayram Türker’den devraldığım ilçemizi, onun yapmış olduğu değerli hizmetlere artı değer katarak daha ilerilere taşıyacak ve İlçemizi hak ettiği gelişmişlik seviyesine ulaştıracağız inşallah. Bu kadim şehrin büyülü atmosferinde siz değerli hemşerilerimize hizmet sunmak ve buraları emin bir belde kılmak ve ayrılırken de gök kubbede hoş bir sada bırakmak en büyük amacımızdır. Gayret bizden başarı Yüce Allah’tan.”