Başkan Alma’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Alma’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Başkan Alma’dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Haber Merkezi
  • Yayınlanma22 Nisan 2024 19:19

İl Başkanı Vahap Alma mesajında, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nın ülkemiz ve dünya çocuklarına armağan edilişinin 104. yılını kutlamanın gururunu taşıyoruz. Türkiye’mizin demokrasiye geçişinin dönüm noktası olan 23 Nisan’ın çocuklarımıza armağan edilmesi, gençlerimize ve çocuklarımıza olan güvenimizden kaynaklanmaktadır. Nesillerimizin daha da bilinçlenmesi adına 23 Nisan’ın tarihini her zaman hatırlamak gerekir. Çocuklarımız adına kutladığımız tek gün olan 23 Nisan onlara verdiğimiz değerin en güzel örneğidir.”

İl Başkanı Alma, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha güzel, daha güçlü yarınlara ulaşmalarında ki tüm engellerin ortadan kaldırılmasıyla Cumhuriyetimize olan inancımız daha da pekişmiştir. İnşallah bundan sonra ki tüm süreçlerde ülkemizin bekası, milletimizin ve çocuklarımızın geleceği için bizlere bırakılan mirasa sahip çıkarak ve yarınlarımıza da ulaştırmak için elimizden gelen her çabayı sarf edeceğiz. Bu duygularla TBMM’nin açılış yıldönümü ile 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.”