Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’ndaki rakibimiz; Aytemiz Alanyaspor

Mardin 1969 Sporumuz, Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’nda Aytemiz Alanyaspor ile eşleşti. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak ZTK 5. Eleme Turu müsabakası 28, 29 veya 30 Aralık tarihinde Bahçeşehir Koleji Stadyumunda oynanacak. Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu kura çekim töreni, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka […]

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’ndaki rakibimiz; Aytemiz Alanyaspor
Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’ndaki rakibimiz; Aytemiz Alanyaspor
Selman Güneş
  • Yayınlanma4 Aralık 2021 07:46

Mardin 1969 Sporumuz, Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu’nda Aytemiz Alanyaspor ile eşleşti.

Tek maç eleme usulüne göre oynanacak ZTK 5. Eleme Turu müsabakası 28, 29 veya 30 Aralık tarihinde Bahçeşehir Koleji Stadyumunda oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu kura çekim töreni, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplamda 32 takımın mücadele ettiği kura çekiminde Kulüp Başkanı Nasır Duyan temsil etti.

Kura çekiminin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Nasır Duyan, “İlk katıldığımız 3. turda 2. Lig takımını eledik. Adından Türkiye’nin kökü kulübü 1. Ligde mücadele eden Gençlerbirliği’ni eledik. 4 büyüklerden bir kulüple eşleşmek istiyorduk ama Aytemiz Alanyaspor ile eşleştik. Futbolcularımıza güveniyoruz. İnşallah 5. turu da geçerek Mardin halkına bir ilki daha yaşatacağız. Centilmence bir karşılaşma olmasını temenni ediyorum.” dedi.