Yıl 2022: Mardin’de hastanede kuyruk

Mardin Devlet Hastanesi’nde polikliklerde meydana gelen insan kuyruğuna Deva Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan, tepki gösterdi. Hastane koridoruna taşan insan kuyruğunu bir fotoğrafla paylaşan Mesut Aydoğan, sosyal medya platformu Twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getirdi. Aydoğan şunları söyledi: “Mardin Devlet Hastanesindeki bu tablo, Mardin’imizin her konuda olduğu gibi sağlık hizmetinden faydalanma konusunda da en […]

Yıl 2022: Mardin’de hastanede kuyruk
Yıl 2022: Mardin’de hastanede kuyruk
Selman Güneş
  • Yayınlanma13 Haziran 2022 16:33
  • Güncelleme13 Haziran 2022 16:46

Mardin Devlet Hastanesi’nde polikliklerde meydana gelen insan kuyruğuna Deva Partisi Mardin İl Başkanı Mesut Aydoğan, tepki gösterdi.

Hastane koridoruna taşan insan kuyruğunu bir fotoğrafla paylaşan Mesut Aydoğan, sosyal medya platformu Twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getirdi. Aydoğan şunları söyledi: “Mardin Devlet Hastanesindeki bu tablo, Mardin’imizin her konuda olduğu gibi sağlık hizmetinden faydalanma konusunda da en geri bırakılmış illeri arasında olduğu gerçeğini bir kez daha gösteriyor. Mardin görmezden gelinen büyük şehir. Biz bu kaderi değiştireceğiz.”