Yeşilay Mardin Şubesi üyeleri iftarda buluştu

Yeşilay Mardin Şubesi üyeleri Artuklu’da bulunan yeni yerlerinde iftarda bir araya geldi.  Programa; Yeşilay Bölge Koordinatörü  Muhammed Ay, Yeşilay Mardin Şube Başkanı Abdullah Songur, KOSGEB Mardin İl Müdürü Sn. Abdullah Yurten, Genç Yeşilay Kulübü Üyeleri, Siber Güvenlik Federasyonu Mardin Temsilcisi ve Dubai Teknolojileri Mağazası yetkilisi Mehmet Ertaş, eğitimci Adnan Yalçın ve çok sayıda davetli katıldı.  Burada […]

Yeşilay Mardin Şubesi üyeleri iftarda buluştu
Yeşilay Mardin Şubesi üyeleri iftarda buluştu
Selman Güneş
  • 9 Nisan 2022 08:09

Yeşilay Mardin Şubesi üyeleri Artuklu’da bulunan yeni yerlerinde iftarda bir araya geldi. 

Programa; Yeşilay Bölge Koordinatörü  Muhammed Ay, Yeşilay Mardin Şube Başkanı Abdullah Songur, KOSGEB Mardin İl Müdürü Sn. Abdullah Yurten, Genç Yeşilay Kulübü Üyeleri, Siber Güvenlik Federasyonu Mardin Temsilcisi ve Dubai Teknolojileri Mağazası yetkilisi Mehmet Ertaş, eğitimci Adnan Yalçın ve çok sayıda davetli katıldı. 

Burada bir konuşma yapan Yeşilay Bölge Koordinatörü  Muhammed Ay, her alanda sahada olmaları gerektiğini söyledi. Ay, “Gençlerimizi bu mekana çekmeliyiz. Bunu da genç Yeşilaycılarla başaracağız. Biz Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşlarından biriyiz.” dedi.

Ardından açıklamalarda bulunan Yeşilay Mardin Şube Başkanı Abdullah Songur, yeni projeler üretmek için ekip olarak sürekli çalıştıklarını ifade etti.