Yeşil Sol Parti’den Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

Ferhan Türk, Osman Akkoyun ve Ali Sincar’ında yer aldığı Yeşil Sol Parti heyeti Barış derneği ve Anadolu gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan’ı yerinde ziyaret etti. Heyeti temsilen konuşan dönem belediye başkanı Ferhan Türk, Türkiye’de zor dönemlerde Barış ve Demokrasi mücadelesinde önemli hizmetlerde bulunan Barış Aktivisti Cemil Aydoğan’dan, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinden destek […]

Yeşil Sol Parti’den Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret
Yeşil Sol Parti’den Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret
Haber Merkezi
  • Yayınlanma25 Nisan 2023 12:41
  • Güncelleme25 Nisan 2023 12:49

Ferhan Türk, Osman Akkoyun ve Ali Sincar’ında yer aldığı Yeşil Sol Parti heyeti Barış derneği ve Anadolu gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil Aydoğan’ı yerinde ziyaret etti.

Heyeti temsilen konuşan dönem belediye başkanı Ferhan Türk, Türkiye’de zor dönemlerde Barış ve Demokrasi mücadelesinde önemli hizmetlerde bulunan Barış Aktivisti Cemil Aydoğan’dan, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinden destek istedi. Barış Aktivisti “Aydoğan”da yapılacak seçimler ile ilgili kamu oyu ile paylaştığı bir yazılı açıklaması olduğunu söyledi.

Aydoğan, “Türkiye ekonomi, barış ve demokrasi mücadelesinde çok önemli bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte herkes demokratik bir ortamın ülkemizde egemen olması için üzerine düşen tarihi sorumluluğunu yerine getirmek zorundadır. Ben de sorumluluk taşıdığımı sivil toplum kurumlarıyla beraberinde önümüzdeki siyasi süreçte barış ve özgürlük kulvarına aydınlık getirecek yeni bir demokrasi meşalesine destek vereceğiz.” diye konuştu.
Aydoğan, Yeşil Sol Parti heyetine kendilerine yaptıkları ziyaret için teşekkür etti.

Heyet sözcüsü Ferhan Türk’de Barış Aktivisti Cemil Aydoğan’nın Demokrasiye güç ve onur veren bu açıklamasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.