Yeşil Sol Parti Kızıltepe’de yarın miting gerçekleştirecek

Yeşiller Sol Gelecek Partisi ( Yeşil Sol Parti) Kızıltepe Otogar Meydanında yarın (5 MAYIS 2023) seçim mitingi gerçekleştirecek. Saat 15.30’da gerçekleştirilecek olan mitinge, Ahmet Türk, DBP Eş Genel Başkanı Saliha Aydeniz, Mardin milletvekili adayları ile Tevgera Azadî/Özgürlük Hareketi Sözcüsü Ayetullah Aşiti konuşmacı olarak katılacak. Mitingde aynı zamanda sürpriz sanatçılar da sahne alacak. Mitinge çağrıda bulunan […]

Yeşil Sol Parti Kızıltepe’de yarın miting gerçekleştirecek
Yeşil Sol Parti Kızıltepe’de yarın miting gerçekleştirecek
Haber Merkezi
  • Yayınlanma4 Mayıs 2023 19:43
  • Güncelleme4 Mayıs 2023 19:49

Yeşiller Sol Gelecek Partisi ( Yeşil Sol Parti) Kızıltepe Otogar Meydanında yarın (5 MAYIS 2023) seçim mitingi gerçekleştirecek.

Saat 15.30’da gerçekleştirilecek olan mitinge, Ahmet Türk, DBP Eş Genel Başkanı Saliha Aydeniz, Mardin milletvekili adayları ile Tevgera Azadî/Özgürlük Hareketi Sözcüsü Ayetullah Aşiti konuşmacı olarak katılacak.

Mitingde aynı zamanda sürpriz sanatçılar da sahne alacak.

Mitinge çağrıda bulunan Ahmet Türk, önemli bir seçim sürecinden geçtiklerini belirterek, Kızıltepe halkının bir bütün olarak miting alanında olmasının önemli olduğunu söyledi. Halk için tarihi bir süreç olduğunu dile getiren Ahmet Türk, miting alanından verilecek olan mesajın önemli olduğunu söyleyerek, “Tüm halkımızı miting alanında birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.