Yeni Kızıltepe Spor Diyarbakır deplasmanında set vermeden kazandı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)  Voleybol Erkekler 1 Lig’inde Yeni Kızıltepe Spor Diyarbakır deplasmanından da galibiyetle ayrıldı. Yeni Kızıltepe Spor – Asur Gençlik’i 3-0 yendi. TVF  Voleybol Erkekler 1. Ligi B Gurubu 11. hafta karşılaşmasında Yeni Kızıltepe Spor- Diyarbakır’da Asur Gençlik2e konuk oldu.  Şehit Halit Gürsel Salonunda oynan müsabakada haftalardır parkede galibiyet serisi alan Kızıltepe temsilcisi […]

Yeni Kızıltepe Spor Diyarbakır deplasmanında set vermeden kazandı
Yeni Kızıltepe Spor Diyarbakır deplasmanında set vermeden kazandı
Selman Güneş
  • Yayınlanma20 Aralık 2020 19:01
  • Güncelleme20 Aralık 2020 19:09

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF)  Voleybol Erkekler 1 Lig’inde Yeni Kızıltepe Spor Diyarbakır deplasmanından da galibiyetle ayrıldı. Yeni Kızıltepe Spor – Asur Gençlik’i 3-0 yendi.

TVF  Voleybol Erkekler 1. Ligi B Gurubu 11. hafta karşılaşmasında Yeni Kızıltepe Spor- Diyarbakır’da Asur Gençlik2e konuk oldu.  Şehit Halit Gürsel Salonunda oynan müsabakada haftalardır parkede galibiyet serisi alan Kızıltepe temsilcisi Yeni Kızıltepe Spor 3 sette ev sahibi Asur Gençlik’e set vermedi.

Kızıltepe temsilcisi  setleri 19-25, 11-25 ve 9-25 kazandı. Yeni Kızı Spor oynadığı 10 maçta 6 galibiyet ve 4 yenilgi alarak 20 puanla ligde 4’üncü sırada bulunuyor. Kızıltepe temsilcisinin bir maçı da eksik bulunuyor.

Diyarbakır galibiyeti sonrası açıklama yapan takım yöneticisi Turgut Cevheroğlu, “Bu maçımızı da kazasız belasız 3-0 net bir skorla aldık çok şükür. 1 devrenin son maçını 23.12.2020 çarşamba saat 14:00 Bitlis Turşad Spor kulübü ile oynayacağız. Allah’ın izniyle o maçımızı da alıp 2. devreyi bekleyeceğiz. Bu güzel galibiyetimizi tüm Kızıltepe’ye armağan ediyoruz.” dedi.