Yeni Kızıltepe Spor Antrenör Karatop ile anlaştı

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor, Mehmet Akif Gürgen ile yollarını ayırdıktan sonra Antrenör Mehmet Mert Karatop ile anlaştığını duyurdu. Kulüpten konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Takımımız baş antrenörlük için Erkek A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Mehmet Mert Karatop ile anlaşmıştır. Kızıltepe camiamıza hayırlı olsun.” Duyurusuna yer verildi. Yeni Kızıltepe Spor kulübü […]

Yeni Kızıltepe Spor Antrenör Karatop ile anlaştı
Yeni Kızıltepe Spor Antrenör Karatop ile anlaştı
Selman Güneş
  • 17 Ocak 2022 10:02

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor, Mehmet Akif Gürgen ile yollarını ayırdıktan sonra Antrenör Mehmet Mert Karatop ile anlaştığını duyurdu.

Kulüpten konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Takımımız baş antrenörlük için Erkek A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Mehmet Mert Karatop ile anlaşmıştır. Kızıltepe camiamıza hayırlı olsun.” Duyurusuna yer verildi.

Yeni Kızıltepe Spor kulübü erkek voleybol takımının başına getirilen Erkek A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Mehmet Mert Karatop’un kariyerinde 2019 ve 2021 yıllarına ait Avrupa Altın Ligi Şampiyonluğu bulunuyor.

Yeni Kızıltepe Spor kulübü dün yaptığı açıklamada, Baş antrenör Akif Gürgen ile yollarını ayırdıklarını kamuoyu ile paylaşmıştı.