Yeni Kızıltepe Spor 3-1 Şanlıurfa B. Şehir BLD

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig´de B Grubun’da mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’yi 3-1 yendi. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig´de B Grubun’da 4. Hafta maçında Yeni Kızıltepe Spor Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’yi konuk etti. Ev sahibi ekip Yeni Kızıltepe Spor, müsabakada Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’yi 3-1 yendi. İşte setler: 26-24 / 24-26/ 25-15/ […]

Yeni Kızıltepe Spor 3-1 Şanlıurfa B. Şehir BLD
Yeni Kızıltepe Spor 3-1 Şanlıurfa B. Şehir BLD
Selman Güneş
  • Yayınlanma8 Kasım 2020 19:34
  • Güncelleme8 Kasım 2020 19:37

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig´de B Grubun’da mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’yi 3-1 yendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig´de B Grubun’da 4. Hafta maçında Yeni Kızıltepe Spor Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’yi konuk etti.

Ev sahibi ekip Yeni Kızıltepe Spor, müsabakada Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’yi 3-1 yendi.

İşte setler: 26-24 / 24-26/ 25-15/ 25-13

Galibiyet sonrası konuşan Yeni Kızıltepe Spor’un Başkanı Turgut Cevheroğlu, “Bu galibiyeti tüm seyircilerimize ve özelikle Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Hüseyin Çam’a armağan ediyorum. İsmimizi değiştirdiğimiz günden beri bizden desteğini esirgemeyen Çam, gençlerimizin daima sporun içerisinde kalmasını istiyor. Biz de spora ve sporculara destek veriyoruz. Kızıltepe’mize yeni bir soluk, yeni bir sosyal aktivite getirmek için çok güçlü ve iddialı bir takım kurduk inşallah galibiyet serimiz başlar ve bize güvenen ve inananları sezon sonunda güldüreceğiz.” dedi.

Sahaya İzmir pankartıyla çıktılar

Yeni Kızıltepe Spor Voleybol Takımı sporcuları, parkeye İzmir depremi pankartıyla çıkarak büyük takdir topladı. Pankartta depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara da acil şifalar dilendi.