“Yeni gelmedik, geri geldik, traktör bizim işimiz”

Sınıfının en uygun fiyatlı traktörü – Karataş Traktör Mardin’de bu yıl 8’incisi düzenlenen Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarda yerini aldı. Fuarı gezen sektör paydaşları Karataş Traktöre tam not verdi. Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aslan, “Yeni gelmedik, geri geldik, traktör bizim işimiz” dedi. Tarım sektörünün ve Ortadoğu’nun önemli buluşma noktalarından biri olan […]

“Yeni gelmedik, geri geldik, traktör bizim işimiz”
“Yeni gelmedik, geri geldik, traktör bizim işimiz”
Selman Güneş
  • 26 Ekim 2022 23:12
  • 26 Ekim 2022 23:35

Sınıfının en uygun fiyatlı traktörü – Karataş Traktör Mardin’de bu yıl 8’incisi düzenlenen Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarda yerini aldı. Fuarı gezen sektör paydaşları Karataş Traktöre tam not verdi. Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aslan, “Yeni gelmedik, geri geldik, traktör bizim işimiz” dedi.

Tarım sektörünün ve Ortadoğu’nun önemli buluşma noktalarından biri olan Mardin’de Magrotex’22 Uluslararası Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarının bu sene 8’incisi düzenlendi.

Çiftçiler Karataş Traktöre tam not verdi

Kocaeli Gebze’de faaliyetlerine devam eden sektörün önde gelen isimlerinden Karataş Traktör de fuarda yerini aldı. Sektör temsilcileri Karataş Traktörün bulunduğu standa yoğun ilgi gösterdi. Karataş Traktörün hem güçlü hem de uygun bütçeyle çiftçinin yanında olduğunu belirten çiftçiler, Karataş Traktöre tam not verdi.

Aslanlar Group Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aslan, traktör sektöründe köklü bir geçmişlerinin olduğunu ifade etti. ‘Yeni gelmedik, geri geldik, traktör bizim işimiz’ sloganıyla tekrar bu piyasada olmaya devam edeceğiz.” dedi.