Vehap Alma: “Artuklu ve Dargeçitimize olmayanı sunduk

AK Parti Mardin İl Başkan Vehap Alma, “Bizler yıllar boyunca Artuklu ilçemizden Dargeçitimize kadar her bir ilçemizin her bir mahallesine kadar yapılmayanı yaptık, olmayanı sunduk.” dedi.

Vehap Alma: “Artuklu ve Dargeçitimize olmayanı sunduk
Vehap Alma: “Artuklu ve Dargeçitimize olmayanı sunduk
Selman Güneş
  • Yayınlanma9 Mayıs 2024 11:02
  • Güncelleme9 Mayıs 2024 11:07

AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda, İl Başkanı Vahap Alma Başkanlığında Artuklu Belediye Meclis Üyeleriyle toplantı düzenlendi.

Toplantıya meclis üyeleriyle birlikte İl Yerele Yönetimler Başkanı Orhan Çeçen ve AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Geylani Çaltekin’de hazır bulundu.
İl Başkanı Vahap Alma, “23 yıllık AK Parti iktidarlarında vatandaşımızın refahı ve huzuru için her türlü hizmete imza atılmıştır. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin ve Artuklu ilçemizde bundan en fazla nasibini alan yerlerin başında gelmektedir. Bizler AK Parti Mardin İl Başkanlığı, Artuklu İlçe Başkanlığı ve belediye meclis üyeleri olarak konu Mardin ve Artuklu olunca, hizmet olunca ilk önceliği bizler nasıl yüklendiysek bundan sonra da yüklenmeye devam edeceğiz.” dedi.

İl Başkanı Alma sözlerini şöyle  sürdürdü:  “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan hizmet hareketini bizler devam ettirerek daha yükseğe çıkartmanın derdinde olmalıyız. Sayı çoğunluğu bizde olmayabilir, ama iktidarımızın verdiği güçle sesimizin çok daha gür çıkması gerekiyor. Bizler yıllar boyunca Artuklu ilçemizden Dargeçitimize kadar her bir ilçemizin her bir mahallesine kadar yapılmayanı yaptık, olmayanı sunduk. Tüm bunlara istinaden daha da ileriye doğru Artuklu ilçemizin her bir köşesine dokunarak hizmet kervanına tüm gücümüzle devam diyoruz.”