Vali Demirtaş, 3 İlçenin Muhtarları İle Görüştü

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş Artuklu, Derik ve Mazıdağı’ndan gelen mahalle muhtarları ile görüştü. Mardin Büyükşehir Belediyesi salonunda ve makam odasında ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarlarını ağırlayan Vali Demirtaş, Mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek sorun ve taleplerine çözüm bulmaya devam ediyor.Muhtarlar üzerinden gelen vatandaşların taleplerini not alan Vali Demirtaş, muhtarlardan […]

Vali Demirtaş, 3 İlçenin Muhtarları İle Görüştü
Vali Demirtaş, 3 İlçenin Muhtarları İle Görüştü
Selman Güneş
  • Yayınlanma28 Eylül 2021 11:34


Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş Artuklu, Derik ve Mazıdağı’ndan gelen mahalle muhtarları ile görüştü.

Mardin Büyükşehir Belediyesi salonunda ve makam odasında ilçe merkezi ve kırsal mahalle muhtarlarını ağırlayan Vali Demirtaş, Mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek sorun ve taleplerine çözüm bulmaya devam ediyor.
Muhtarlar üzerinden gelen vatandaşların taleplerini not alan Vali Demirtaş, muhtarlardan vatandaşlara selam söylemelerini rica ederek en kıs zamanda taleplerinin karşılık bulacağını belirtti.


Vali Demirtaş Derik İlçesinden gelen Muhtarlar Dernek Başkanı Lokman Tekin, Üçkuyu Mah. Muhtarı Abdurrahman Ekinci, Aşağı Mezra Mah. Muhtarı Hakan Aydın, Göktaş Mah. Muhtarı Barış Yaşar, Alagöz Mah. Muhtarı Nebahat Denk, Dumluca Mah. Muhtarı Sami Durmaz, Şerefli Mah. Muhtarı Doğan Çelik, Çukursu Mah. Muhtarı Faruk Kılıç, Akıncılar Mah. Muhtarı Serhan Doğan, Hisaraltı Mah. Muhtarı, Vahit Aslan, Burç Mah. Muhtarı Hüsamettin Tatlı ve Bozbayır Mah. Muhtarı Hamdullah Temelli’nin yol talebine olumlu karşılık verdi.
Mardin Muhtarlar Dernek Başkanı İsa Dal ve beraberindeki Muhtarların su ve aydınlatma talepleri için de gerekli birimlere talimat veren Vali Demirtaş, Mazıdağı tarlacık Mah. Muhtarı Vahit Çakar ile de görüşerek;
‘’On ilçemize de de eşit şekilde hizmet götürmeye çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarıma verdiğim talimatlar gereği tüm kırsal mahallelerimizi gezerek eksiklikleri belirleyip o yönde çalışmalarımızı başlatıyoruz. Vatandaş odaklı hizmet üretmeyi kendimize ilke edindik. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın taleplerini önemseyerek bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mardinli hemşehrilerim en iyi hizmeti hak ediyor’’ diye konuştu.