Vali Akkoyun Kızıltepe’de kırsal mahalleleri  ziyaret etti

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Kızıltepe ilçesine bağlı kırsal Alakuş Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Akkoyun Kızıltepe’de kırsal mahalleleri  ziyaret etti
Vali Akkoyun Kızıltepe’de kırsal mahalleleri  ziyaret etti
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Ocak 2024 11:42
  • Güncelleme19 Ocak 2024 17:48

Kızıltepe ilçesine bağlı kırsal Alakuş Mahallesini ziyaret eden Tuncay Akkoyun, Alakuş Mahalle Muhtarı Kazım Yusufoğlu ve vatandaşlarla bir süre sohbet ederek mahalleleri ile ilgili talepleri dinledi.

Ardından Vali Akkoyun, Kızıltepe İlçesine bağlı Kırsal Çatalca Mahallesini ziyaret etti. Mahalle muhtarı Ali Karakuş ve mahalleliler tarafından karşılanan Akkoyun vatandaşlarla hasbihal ederek talep ve önerilerini dinledi, Çatalca’da yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları anlattı.

Vali Akkoyun, “Görevimizin, gayretimizin, çalışmamızın temel amacı siz değerli hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Allah birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin.” dedi.

 

Tuncay Akkoyun’a ziyarette, Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Şahin, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu ve Kurum Müdürleri eşlik etti.