Uluslararası Siena Fotoğraf ödülü Mardin’den çıktı

163 ülkeden binlerce fotoğrafın katıldığı Uluslararası Siena Fotoğraf Ödülleri kazananları açıklanırken Gezi kategorisinde ”Siena Olağanüstü Sanat Eseri” ödülünü Mardinli fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, kazandı. Siena International Photo Awards’un (Uluslararası Siena Fotoğraf Ödülleri) 2022 yılı kazananları açıklandı. Dünyanın dört bir yanından fotoğrafçıların başvurduğu yarışmada spordan doğaya, hayvanlardan insanlara kadar farklı alanlara ve noktalara odaklanan kareler tekniğiyle […]

Uluslararası Siena Fotoğraf ödülü Mardin’den çıktı
Uluslararası Siena Fotoğraf ödülü Mardin’den çıktı
Selman Güneş
  • Yayınlanma7 Ekim 2022 12:58

163 ülkeden binlerce fotoğrafın katıldığı Uluslararası Siena Fotoğraf Ödülleri kazananları açıklanırken Gezi kategorisinde ”Siena Olağanüstü Sanat Eseri” ödülünü Mardinli fotoğraf sanatçısı Mustafa Kılıç, kazandı.

Siena International Photo Awards’un (Uluslararası Siena Fotoğraf Ödülleri) 2022 yılı kazananları açıklandı. Dünyanın dört bir yanından fotoğrafçıların başvurduğu yarışmada spordan doğaya, hayvanlardan insanlara kadar farklı alanlara ve noktalara odaklanan kareler tekniğiyle ve anlattığı hikayeyle birlikte değerlendirilerek ödüllendirildi.

Gezi kategorisinde Mardinli Kılıç kazandı 

Dünyanın en prestijli fotoğraf festivallerinden olan 2022 Siena Awards Fotoğraf Festivali sonuçları açıklandı. Mardin’den Fotoğrafçı Mustafa Kılıç rekor katılım ile tamamlanan fotoğraf festivalinde Gezi kategorisinde ”Siena Olağanüstü Sanat Eseri” ödülünü alarak büyük bir başarıya imza attı.

Bireysel bir düşüncesinin olmadığını aktaran Kılınç, amacının Mardin’i tanıtmak olduğunu vurguladı.