Türkiye genelinde Mardin DEVA teşkilatı 1. sırada

Demokrasi Ve Atılım Partisi genel merkezi her ay yayınladığı verileri paylaştı. Bu verilere göre ; Mardin il ve ilçe teşkilatları sahada yaptıkları çalışmaların karşılığını almaya devam ediyor.

Türkiye genelinde Mardin DEVA teşkilatı 1. sırada
Türkiye genelinde Mardin DEVA teşkilatı 1. sırada
Selman Güneş
  • Yayınlanma1 Nisan 2023 21:12
  • Güncelleme1 Nisan 2023 21:15

Demokrasi ve Atılım Partisi genel merkezi her ay yayınladığı verileri paylaştı. Bu verilere göre ; Mardin il ve ilçe teşkilatları sahada yaptıkları çalışmaların karşılığını almaya devam ediyor.

Partiden yapılan açıklama şu şekilde: “Mardin DEVA Partisi Nüfus bazında , tüm büyük şehirleri geride bırakarak üye kayıtlarında ikinci saha çalışmalarında birinci Olurken , mart ayında en hızlı büyüyen ilçe Artuklu ilçesi olmuştur. Tüm ilçe başkanlarımız ve ilçe teşkilatlarımız kendi ilçelerinde büyük fedakarlıklarla çalışmalarını sürdürürken , Savur ilçemizde de teşkilatlanma çalışmaları hızlandırılmış durumda. İl ve ilçe teşkilatlarımızın bu Azimli çalışmaları ve Genel merkezimizin paylaştığı bu veriler doğrultusunda , çalışmalarımızın karşılığını almanın gururunu yaşıyoruz. Şeffaf , ilkeli ve genç kadrosuyla Mardin için umut oldukları konuşulan DEVA Partisi, anlaşılan o ki Türkiye de ve Mardin de ses getirmeye devam edecek.”

Konuyla ilgili DEVA Partisi Mardin İl Başkanı  Mesut Aydoğan şu açıklamalarda bulundu:  “Halkımızın bize gösterdiği teveccüh bizi mutlu ve motive ediyor . Bu şehir için almamız gereken sorumluluğun farkında olduğumuzu söylemek isterim . Bu kadim şehrin ve halklarının , hakkettiği değere ulaşana dek çalışmalarının durmayacağım belirtti.”