TSYD il temsilcileri İstanbul’da buluştu

Türkiye Spor Yazarları Derneğine (TSYD) Genel Merkezine, Türkiye Spor Yazarları Derneğine (TSYD) Genel Merkezine Anadolu’nun dört bir yanından gelen İl Temsilcileri 14-16 Aralık tarihleri arasında İstanbul TSYD tesisleri Hal Salonunda bir araya geldi. Türkiye’deki 72 il temsilcilerinin katılımıyla İki gün süren TSYD İl Temsilcileri toplantısında TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir ve TSYD Koordinatör ve Akreditasyon […]

TSYD il temsilcileri İstanbul’da buluştu
TSYD il temsilcileri İstanbul’da buluştu
Selman Güneş
  • Yayınlanma16 Aralık 2022 19:00

Türkiye Spor Yazarları Derneğine (TSYD) Genel Merkezine, Türkiye Spor Yazarları Derneğine (TSYD) Genel Merkezine Anadolu’nun dört bir yanından gelen İl Temsilcileri 14-16 Aralık tarihleri arasında İstanbul TSYD tesisleri Hal Salonunda bir araya geldi.


Türkiye’deki 72 il temsilcilerinin katılımıyla İki gün süren TSYD İl Temsilcileri toplantısında TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir ve TSYD Koordinatör ve Akreditasyon sorumlusu Birgül Pullukçu, Agah Kara ve Handan Kan, TSYD Ailesine ve Anadolu’nun her ilinden toplantıya iştirak eden TSYD Temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Anadolu gazetecisine değer veren, kucaklayan, sahip çıkan, haklarını koruyan TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir;” Bu gün burada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu TSYD olarak yaşıyoruz Biz herkesi kucaklıyoruz. Bizden sizden diye ayrışım yapmıyoruz. Anadolu ile TSYD daha da güçlendi. Bu birlikteliğimiz herkese örnek olsun “dedi.