TOBB Genel Başkanı Hisarcıklıoğlu hububat merkezini gezdi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu Yeni yapılan Kızıltepe Ticaret Borsası inşaatında incelemelerde bulundu. Hisarcıklıoğlu, zahireci esnafı ile bir araya geldi. Ziyaret ilişkin açıklama yapan Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter,  “Kızıltepe Ticaret borsası Sayın Hacı Mehmet Şahin, Ak. Parti Kızıltepe ilçe başkanı Sayın Bülent Şahin, Kızıltepe Ticaret Borsası […]

TOBB Genel Başkanı Hisarcıklıoğlu hububat merkezini gezdi
TOBB Genel Başkanı Hisarcıklıoğlu hububat merkezini gezdi
Selman Güneş
  • Yayınlanma22 Haziran 2021 08:58

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu Yeni yapılan Kızıltepe Ticaret Borsası inşaatında incelemelerde bulundu. Hisarcıklıoğlu, zahireci esnafı ile bir araya geldi.

Ziyaret ilişkin açıklama yapan Kızıltepe Zahireciler Derneği Başkanı Mehmet Şerif Öter,  “Kızıltepe Ticaret borsası Sayın Hacı Mehmet Şahin, Ak. Parti Kızıltepe ilçe başkanı Sayın Bülent Şahin, Kızıltepe Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Nezir Yıldız. zahireciler derneğimizin başkan yardımcısı Eyüp Ekinci, yönetim kurulu üyeleri Ümran Koçhan ve Abdullah Atay ve kalabalık bir heyet tarafından karşıladığımız Sayın Hisarcıklıoğlu hububat merkezi alanında yapılan ve inşaat çalışmaları son aşamaya gelmiş Türkiye’nin sayılı Borsaları arasında yer alacak binayı gezdi. Yoğun programları dolayısıyla ayaküstü Çiftçilerimizin önemli, güncel sorunlarını kendilerine aktardım. Ankara’ya döndüklerinde ilgileneceklerini ifade eden Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederim” dedi.