Ses dalgalarıyla 2 saatte sigarayı bırakma garantisi

Mardin Kızıltepe’de faaliyete başlayan  Kuantum Biorezonans  Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde tek seansta 2 saatlik terapi ile yüzde yüz sigarayı bırakma garantisi. Firma Yetkilisi Diyetisyen Semira Altin, biofrekans biyolojik ses dalgaları kullanılarak beyinde sigara içme isteğini uluşturan sinyal sisteminin yok edildiğini söyledi.  Altin seans sonunda  beyinde sigara içme isteğinin artık oluşmadığını belirtti. Urfa Caddesi’nde kurulan sağlıklı yaşam […]

Ses dalgalarıyla 2 saatte sigarayı bırakma garantisi
Ses dalgalarıyla 2 saatte sigarayı bırakma garantisi
Selman Güneş
  • Yayınlanma5 Mart 2021 08:16
  • Güncelleme5 Mart 2021 12:55

Mardin Kızıltepe’de faaliyete başlayan  Kuantum Biorezonans  Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde tek seansta 2 saatlik terapi ile yüzde yüz sigarayı bırakma garantisi. Firma Yetkilisi Diyetisyen Semira Altin, biofrekans biyolojik ses dalgaları kullanılarak beyinde sigara içme isteğini uluşturan sinyal sisteminin yok edildiğini söyledi.  Altin seans sonunda  beyinde sigara içme isteğinin artık oluşmadığını belirtti.

Urfa Caddesi’nde kurulan sağlıklı yaşam merkezinde sadece sigara değil  bir çok bağımlısı olduğunuz ama bırakmak isteğiniz bütün kütü bağımlılıklarınızı da bıraktırıyor. Mide ve bağırsak hastalıklarının tedavisinde bile biorezonans metodu ile yardımcı tedavi yöntemi olarak etkin bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Alkol bağımlılığından kurtulabilir, sağlıklı kilo verebilir, baş ağrısı gibi birçok probleminizi bu yöntemle ortadan kaldırabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ 0542 318 12 43 – 0552 446 43 43

ADRES: Urfa Caddesi Lokman Kuyumculuk Üstü Kat: 1 Not:1 Kızıltepe/ Mardin

ısparta escort