Sedat Müslümoğlu’ndan Miraç Kandili mesajı

Mardin Kızıltepe’de hizmet veren Müslümoğlu Otomotiv, yetkilisi Sedat Müslümoğlu, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Miraç Kandilinin İslam dünyası için çok önemli bir manevi havasının olduğunu vurgulayan Sedat Müslümoğlu, İslam aleminin kandilini tebrik etti. Müslümoğlu,  Miraç Kandili, biz insanlar için Yüce Rabbimizle buluşma ve selamlaşma, O’nun ilahi teveccühüne mazhar olabilme anlamlarını içeren müstesna bir gecedir. […]

Sedat Müslümoğlu’ndan Miraç Kandili mesajı
Sedat Müslümoğlu’ndan Miraç Kandili mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Mart 2021 15:13

Mardin Kızıltepe’de hizmet veren Müslümoğlu Otomotiv, yetkilisi Sedat Müslümoğlu, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Miraç Kandilinin İslam dünyası için çok önemli bir manevi havasının olduğunu vurgulayan Sedat Müslümoğlu, İslam aleminin kandilini tebrik etti. Müslümoğlu,  Miraç Kandili, biz insanlar için Yüce Rabbimizle buluşma ve selamlaşma, O’nun ilahi teveccühüne mazhar olabilme anlamlarını içeren müstesna bir gecedir. Bu mübarek gecede yapılan duaların, tüm İslam aleminin birliğine, kardeşliğine, huzuruna ve bereketine vesile olmasını Rabbimden  niyaz ediyorum.  İslam aleminin Miracının hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.