Sedat Müslümoğlu’ndan Berat Kandili Mesajı

Mardin Kızıltepe’de otomotiv sektörünün öncülerinden Müslümoğlu Otomotiv işletmecisi Sedat Müslümoğlu, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sedat Müslümoğlu,  mesajında av ve mağfiret dilenen bu mübarek Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi. Bu gecelerin geçmişimizi muhasebe etmek için bir fırsat olduğunu belirten Müslümoğlu, “Berat Kandili’nin belaların, musibetlerin ve  felaketlerin defini dileyerek elimizi Rabbimize açmamız gerekiyor. Tüm […]

Sedat Müslümoğlu’ndan Berat Kandili Mesajı
Sedat Müslümoğlu’ndan Berat Kandili Mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Mart 2021 14:40

Mardin Kızıltepe’de otomotiv sektörünün öncülerinden Müslümoğlu Otomotiv işletmecisi Sedat Müslümoğlu, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sedat Müslümoğlu,  mesajında av ve mağfiret dilenen bu mübarek Berat Kandili’nin hayırlara vesile olmasını diledi. Bu gecelerin geçmişimizi muhasebe etmek için bir fırsat olduğunu belirten Müslümoğlu, “Berat Kandili’nin belaların, musibetlerin ve  felaketlerin defini dileyerek elimizi Rabbimize açmamız gerekiyor. Tüm İslam Aleminin beratına, tüm insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyor, Yüce Allah’tan bu mübarek gecenin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.