Savur’da bir evde esrar ve eroin ele geçirildi

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Savur ilçesinde ikamet eden U.G. isimli şahsın evinde yapılan aramada 1.400 gr. eroin ile 900 gr. kubar esrar ele geçirildi. Savur İlçe Jandarma Komutanlığı ve KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar sonucu Savur Safa Mahallesinde bir şahsın evinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve ticaretini yaptığının tespit […]

Savur’da bir evde esrar ve eroin ele geçirildi
Savur’da bir evde esrar ve eroin ele geçirildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma10 Kasım 2020 08:22

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Savur ilçesinde ikamet eden U.G. isimli şahsın evinde yapılan aramada 1.400 gr. eroin ile 900 gr. kubar esrar ele geçirildi.

Savur İlçe Jandarma Komutanlığı ve KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar sonucu Savur Safa Mahallesinde bir şahsın evinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve ticaretini yaptığının tespit edilmesi üzerine U.G. isimli şahsın evine operasyon düzenledi. Uyuşturucu madde arama köpeği Sabuh ile yapılan aramada 1.400 gr. 8 ayrı kalıp halinde Eroin ile 900 gr. kubar esrar ele geçirildi.