Şampiyon Tibyatspor

Ramazan ayı boyunca Can halı sahada düzenlenen futbol turnuvası oynan final maçında rakibi Talayhan grup karşısında 5-4 kazanan Tibyat Şampiyon oldu. Ramazan ayı boyunca Can halı sahada düzenlenen futbol turnuvası oynan final maçı ile sona erdi. 10 takımın katıldığı turnuvanın final maçında Tibyat spor ile Talayhan grup karşılaştı.  Zevkli ve çekişmeli geçen maç denk kuvvetler […]

Şampiyon Tibyatspor
Şampiyon Tibyatspor
Selman Güneş
  • 29 Nisan 2022 13:34

Ramazan ayı boyunca Can halı sahada düzenlenen futbol turnuvası oynan final maçında rakibi Talayhan grup karşısında 5-4 kazanan Tibyat Şampiyon oldu.

Ramazan ayı boyunca Can halı sahada düzenlenen futbol turnuvası oynan final maçı ile sona erdi. 10 takımın katıldığı turnuvanın final maçında Tibyat spor ile Talayhan grup karşılaştı.  Zevkli ve çekişmeli geçen maç denk kuvvetler şeklinde karşılıklı gollerle devam etti her iki takımdan birer oyuncu kırmızı kart gördüği final maçında5-4 kazanan Tibyat şampiyon oldu.

Maçtan sonra dereceye giren takımlara kupa ve madalya verildi.
Maçı yorumlayan Kızıltepespor efsane futbolculardan teknik direktör kaptan Taco Mahmut Kurtay, “Bugün Can Halı sahada  Tibyat  ve Talayhan final maçını izledim.  Seyirci ve maç havası baya güzel görüntüler vardı.  Maç başladı ama sahada futbol zevki yok erken çıkan kırmızı kart  doğru ve yerinde kartlar çıkardı.  Futbol adına  desek yıllar sonra bir turnuvaya izlemeye gittim. Kızıltepe’nin eski turnuvalara göre hiç bir şey  göremedim.” dedi.