Ritim Çikolata 3. şubesini Kızıltepe’de açtı

Mardin’in Nusaybin İlçesinde 2015 yılında sektöre adım atan Ritim Çikolata 3’üncü şubesi Kızıltepe’de genç girişimciler Davut Yavuz ve Cihan Turgay tarafından hizmete girdi. Ritim Çikolata 2015 yılında Mardin’in Nusaybin ilçesinde ilk mağazasını açmıştı. Çikolata mesleğine doğal yapıya sahip hammaddeler le deneyimli ve yaratıcı çalışmaların birleşimi ile müşteriye en kaliteli ürünleri sunan Ritim Çikolata Midyat’tan sonra […]

Ritim Çikolata 3. şubesini  Kızıltepe’de açtı
Ritim Çikolata 3. şubesini  Kızıltepe’de açtı
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Aralık 2020 20:43
  • Güncelleme24 Aralık 2020 21:11

Mardin’in Nusaybin İlçesinde 2015 yılında sektöre adım atan Ritim Çikolata 3’üncü şubesi Kızıltepe’de genç girişimciler Davut Yavuz ve Cihan Turgay tarafından hizmete girdi.

Ritim Çikolata 2015 yılında Mardin’in Nusaybin ilçesinde ilk mağazasını açmıştı. Çikolata mesleğine doğal yapıya sahip hammaddeler le deneyimli ve yaratıcı çalışmaların birleşimi ile müşteriye en kaliteli ürünleri sunan Ritim Çikolata Midyat’tan sonra Kızıltepe’de açıldı.

Kilise Caddesi’nde Davut Yavuz ve Cihan Turgay tarafından açılan şubenin açılışına Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam da katıldı.

MEHMET ŞİRİN ÖZÇELİK

KATKI MADDESİ KULLANILMIYOR

Firma’nın ana bayi işletmecisi Mehmet Şirin Özçelik, “7 yıl önce Nusaybin’de kurulan bir firmayız. Şuanda 3. Şubeyi Kızıltepe’de açtık. Bizim çikolatalar glikoz şurubu içermiyor. Sade şeker ve yüzde 60 kakao oranıyla yapılan bir çikolatadır. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmuyor. Onun için çikolatanın yüksek kıvamı müşterilerimize sunuyoruz. Şuan çok büyük bir talep var.” dedi.

DAVUT YAVUZ

“TÜM HALKIMIZI YERİMİZE BEKLİYORUZ”

İşletmenin sahiplerinden Davut Yavuz ise “Yıllardır böyle bir yer açmak istiyorduk.  Kızıltepe’ye böyle bir tat getirmek istedik.  En sonunda bu büyük adımı attık. Ritim Çikolata’nın ana şubesi Nusaybin’de, bir şube Midyat’ta olmak üzere 3’üncü şubeyi Kızıltepe’de açtık.  Mardin ve Diyarbakır’da da başka şubeler açmayı düşünüyoruz. Çok büyük bir kalitemiz var. Öncelikle organik şekerden ve yüzde 60 kakaodan yapılıyor.  İçerisinde glikoz şurubu içermiyor. Tüm halkımıza da tavsiye ediyorum. Onları iş yerimize de bekliyoruz.” diye konuştu.