Rıdvan Aşar’dan Hamza Yerlikaya’ya ziyaret

Mardin 1969 Spor Başkanı Rıdvan Aşar, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı ziyaret etti. Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı Ankara’daki makamında  ziyaret etti.  Mardin 1969 Spor’u üst liglere taşımak için yönetim kurulu olarak gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Aşar, “Mardin 1969 Sporumuzun […]

Rıdvan Aşar’dan Hamza Yerlikaya’ya ziyaret
Rıdvan Aşar’dan Hamza Yerlikaya’ya ziyaret
Selman Güneş
  • 24 Kasım 2022 17:37

Mardin 1969 Spor Başkanı Rıdvan Aşar, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı ziyaret etti.


Kulüp Başkanı Rıdvan Aşar ve Başkan Yardımcısı Rıdvan Aktürk, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı Ankara’daki makamında  ziyaret etti. 


Mardin 1969 Spor’u üst liglere taşımak için yönetim kurulu olarak gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Aşar, “Mardin 1969 Sporumuzun menfaatleri doğrultusunda, takımımızın hedeflerini her yerde anlatmaya çalışıyoruz. Bugün de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı ziyaret ettik. Hedeflerimizi, şehrimizin spor tutkusunu anlattık.  Sayın Yerlikaya’ya spor branşlarına verdiği destek için ve misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederim.” dedi.


Başkan Aşar, Yerlikaya’ya Mardin 1969 Spor’un çubuklu formasını hediye etti.