Okul öncesi çocuklara yönelik çocuk şenliği düzenlendi

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, okul öncesi çocuklara 4-6 yaş arası çocuklara yönelik “Çocuk Şenliği” düzenledi. Sabah Mardin Artuklu Üniversitesi Salonunda öğleden sonra ise Kızıltepe Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen Çocuk Şenliği büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Kadın ve Aile Hizmetlerinin ev sahipliği yaptığı Çocuk Şenliğine Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Mardin İl […]

Okul öncesi çocuklara yönelik çocuk şenliği düzenlendi
Okul öncesi çocuklara yönelik çocuk şenliği düzenlendi
Selman Güneş
  • 27 Mayıs 2022 08:28

Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, okul öncesi çocuklara 4-6 yaş arası çocuklara yönelik “Çocuk Şenliği” düzenledi.


Sabah Mardin Artuklu Üniversitesi Salonunda öğleden sonra ise Kızıltepe Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen Çocuk Şenliği büyük bir ilgi ve beğeni topladı.


Kadın ve Aile Hizmetlerinin ev sahipliği yaptığı Çocuk Şenliğine Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Mardin İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, vatandaşlar ve çocuklar yoğun ilgi gösterdi.


Düzenlenen çocuk şenliğine TRT Çocuk televizyonundan Hüseyin Goncagül tarafından hazırlanan Gösterilerde Nasreddin Hoca, Karagöz, Kukla Haydar, Çocuk Şarkıları, Çocuk İlahileri, Jonglör, İllüzyon Gösterisi, Balon Şovmen ile çocuklar gönüllerince eğlendi.