Nusyabinli öğrenciler öykü kitabı yayımladı

Nusaybin Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Zümresi Mehmet Salih Şahin ve Mehmet Aras yönetiminde “Üçüncü Mevki” öykü kitabı yayımladılar. Okul Müdürü Tacettin Akdeniz, öğretmenler Mehmet Salih Şahin, Mehmet Aras ve Bilal Bengül ile öğrenciler Renas Akan, Sunay Yılmaz ve Şilan Türk’ü makamında kabul eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, öğrencileri tebrik etti. […]

Nusyabinli öğrenciler öykü kitabı yayımladı
Nusyabinli öğrenciler öykü kitabı yayımladı
Selman Güneş
  • 24 Mayıs 2022 10:58

Nusaybin Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Zümresi Mehmet Salih Şahin ve Mehmet Aras yönetiminde “Üçüncü Mevki” öykü kitabı yayımladılar.

Okul Müdürü Tacettin Akdeniz, öğretmenler Mehmet Salih Şahin, Mehmet Aras ve Bilal Bengül ile öğrenciler Renas Akan, Sunay Yılmaz ve Şilan Türk’ü makamında kabul eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, öğrencileri tebrik etti.

Öğrencilik yıllarında okuma ve yazmanın önemine değinen Sayın Kayabaşı, bu dönemdeki alışkanlıkların insanın geleceğini şekillendirdiğini söyledi.

Ziyaretin sonunda öğrenciler Renas Akan, Sunay Yılmaz ve Şilan Türk, 19 öğrencinin 20 öyküsünden oluşan “Üçüncü Mevki” adlı öykü kitabı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı’na takdim ettiler.