Nusaybin Kaymakamı Temizkan çocuklarla sokakta top oynadı

MARDİN- Nusaybin Kaymakamı  ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan yol denetimleri sırasında sokakta top oynayan çocuklarla birlikte oynadı. Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan, Belediye tarafından tamamlanan çalışmaları denetledi. Devrim Mahallesi İsmail Irmak Bulvarına gelen Temizkan, yapılan orta refüj çalışmaları hakkında Belediye Fen İşleri Müdüründen ve teknik personellerden bilgi aldı. Daha sonra Fırat […]

Nusaybin Kaymakamı Temizkan çocuklarla sokakta top oynadı
Nusaybin Kaymakamı Temizkan çocuklarla sokakta top oynadı
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Ocak 2021 20:17
  • Güncelleme18 Ocak 2021 20:31

MARDİN- Nusaybin Kaymakamı  ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan yol denetimleri sırasında sokakta top oynayan çocuklarla birlikte oynadı.

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emrullah Temizkan, Belediye tarafından tamamlanan çalışmaları denetledi. Devrim Mahallesi İsmail Irmak Bulvarına gelen Temizkan, yapılan orta refüj çalışmaları hakkında Belediye Fen İşleri Müdüründen ve teknik personellerden bilgi aldı.

Daha sonra Fırat Mahallesi Medeni Sokak ile Dicle Mahallesi Aygün Sokak üzerinde tamamlanan asfalt çalışmaları denetimlerinde bulunan Kaymakam Temizkan, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Vatandaşların taleplerini dinleyerek 2021 yılında yapılacak parke taşı çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgi veren  Temizkan, Kaymakamlık ve Belediye olarak vatandaşların talepleri doğrultusunda hizmetlere devam ettiklerini ifade etti. Temizkan, ziyaretlerde mahallelerde oynayan çocuklara kitap, futbol topu ve voleybol topu hediye etti. Kaymakam Temizkan yolda top oynayan çocuklarla birlikte top oynadı. Kaleye şut çeken Temizkan’ın performansı göz doldurdu.