Nusaybin Kaymakamı Kayabaşı asfaltlanan caddelerde incelemelerde bulundu

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ile birlikte asfaltlanan caddelerde incelemelerde bulundular. 8 Mart Mahallesi’nde bulunan Kore Şehidi Mahmut Aydın Sokak ile Alan Sokak’ta incelemelerde bulunan Kayabaşı, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde yapılan asfalt ve yol düzenleme çalışmaları hakkında Fen İşleri Müdürü Ramazan Akay ve teknik […]

Nusaybin Kaymakamı Kayabaşı asfaltlanan caddelerde incelemelerde bulundu
Nusaybin Kaymakamı Kayabaşı asfaltlanan caddelerde incelemelerde bulundu
Selman Güneş
  • 12 Ekim 2022 22:36

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel ile birlikte asfaltlanan caddelerde incelemelerde bulundular.

8 Mart Mahallesi’nde bulunan Kore Şehidi Mahmut Aydın Sokak ile Alan Sokak’ta incelemelerde bulunan Kayabaşı, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemizde yapılan asfalt ve yol düzenleme çalışmaları hakkında Fen İşleri Müdürü Ramazan Akay ve teknik personellerden bilgi aldı.

Nusaybin’de bir yanda parke taşı ve kaldırım çalışmaları devam ederken diğer yandan asfalt, yol düzenleme ve asfalt-yama çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Kayabaşı: “Söz verdiğimiz gibi Nusaybin’de yol sorununu bırakmayacağız. Bu konuda Nusaybin Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz olarak güzel çalışmalar yapıyoruz. Yapılan asfalt çalışmaları ve bize her konuda verdiği desteklerden dolayısıyla Mardin Valimiz/Büyükşehir Belediye Başkan V. Sayın Mahmut Demirtaş’a teşekkür ediyorum” dedi.