Nihat Arı, Kızıltepe tapu müdürlüğüne terfi etti

Mardin Artuklu Tapu Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mardin’in yetiştirdiği başarılı bürokratlardan Nihat Arı, geçtiğimiz haftalarda katıldığı sınavlarda gösterdiği üstün performans ve aldığı yüksek puanlar neticesinde Kızıltepe Tapu Müdürlüğüne terfi etmeye hak kazandı.

Nihat Arı, Kızıltepe tapu müdürlüğüne terfi etti
Nihat Arı, Kızıltepe tapu müdürlüğüne terfi etti
Haber Merkezi
  • 12 Şubat 2024 21:27

Kızıltepe Tapu Müdürlüğü, bölgenin tapu ve kadastro işlemlerinin yürütüldüğü önemli bir merkez konumunda bulunuyor. Mardin’in dokusunu yakından tanıyan ve uzun yıllardır tapu ve kadastro alanında önemli hizmetler veren ve sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle Nihat Arı’nın yeni görevinde de başarılı bir performans sergilemesi bekleniyor.

Nihat Arı Kimdir?

1985 Mardin doğumlu ilk ve orta okulu Liseyi Mardin’de tamamladı. 2005-2009 yıllarında lisans eğitimini İnönü Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü Okudu. 2013-2020 yıllarında Mardin Yeşilli ilçesinde Bilgisayar İşletmeni olarak görev yaptı. 2020-2024 yıllarında Mardin Artuklu Tapu Müdürlüğünde Tapu Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Evli 3 çocuğu var.