Netflix Türkiye’de bu hafta en çok ‘Kurye’ izlendi

Kurye filminde kurnazlık yaparak bir para aklama planına dâhil olan karizmatik bir vale, hızlı para akışı ve hızlı arabaların dünyasına hızlıca dalar ve sonunda çakılıp kalır. 

Netflix Türkiye’de bu hafta en çok ‘Kurye’ izlendi
Netflix Türkiye’de bu hafta en çok ‘Kurye’ izlendi
Selman Güneş
  • Yayınlanma24 Mayıs 2024 11:14
  • Güncelleme24 Mayıs 2024 11:15

Netflix’te yer alan yapımların haftalık toplam izlenme sürelerine göre hazırlanan Top 10 listeleri paylaşıldı. 13-19 Mayıs 2024 haftasında Netflix Türkiye’de en çok izlenen film başrolü ünlü oyuncu Arón Piper olan ‘Kurye’ oldu.

Kurye filminde kurnazlık yaparak bir para aklama planına dâhil olan karizmatik bir vale, hızlı para akışı ve hızlı arabaların dünyasına hızlıca dalar ve sonunda çakılıp kalır.  Filmin oyuncuları Arón Piper, María Pedraza, Luis Tosar, Laura Sépul, Nourdin Batan, José Manuel Poga.

Aron Piper kimdir?

Arón Julio Manuel Piper Barbero, 29 Mart 1997 tarihinde Berlin, Almanya’da doğdu. Babası Alman, annesi ise İspanyol’dur. Piper beş yaşındayken İspanya’ya taşındılar. Katalonya’da bir süre yaşadıktan sonra ailesi Avilés ve Luarca’da yaşamak üzere Asturias’a taşındı. Oyunculuk ve yönetmenlik eğitimi aldı. Almanca ve İspanyolca’nın yanı sıra İngilizce ve Katalanca da bilmektedir.

2. Gelinin Annesi

Bir anne üzerine titrediği kızının düğünü için tropik bir adaya gider. Ancak damadın babasının, onlarca yıldır görmediği eski sevgilisi olduğunu keşfetmesi uzun sürmez.

3. Ölümlü Dünya 2

Zafer’in örgütün eline düşmesinin ardından Mermer ailesinin sempatik suikastçıları, örgütle aralarındaki hesabı kesinkes kapatmak için saklandıkları yerden çıkar.
4. The Batman

Bir katilin izini süren Batman, Gotham City’nin yeraltı dünyasına adım atar ve bu dünya ile kent yöneticileri arasındaki ilişkinin düşündüğünden daha yakın olabileceğini fark eder.
5. Şeytanın Mührü

İyileştirme yeteneği geliştiren bir kız, bu durumu Meryem Ana’ya atfeder. Ama bu mucizenin arkasındaki varlığın kutsallıktan çok uzak olduğu anlaşılır.
6. Şüphe

Ev hapsindeki bir genç, komşularını gözetlemeye başlar ve tanık olduğu rahatsız edici olaylar, bir seri katille komşu olduğuna inanmasına yol açar.
7. Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi

Süper kötü idolleri tarafından reddedilen 12 yaşındaki Gru, sakar Minyon ekibinin yardımıyla ne kadar alçak biri olduğunu kanıtlamak için kolları sıvar.
8. Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları

Grindelwald, tüm Muggle’ları yok etmekle tehdit edince profesör Dumbledore onu alaşağı etmek için Newt Scamander’ı cadı ve büyücülerden oluşan bir ekibin başına getirir.
9. Hazine Avcısının Maceraları ve Zümrüt Tablet

Antik bir lahdi yanlışlıkla kırınca intikamcı bir ruhu uyandıran Tad, arkadaşlarını etkileyen laneti ortadan kaldırmak için onlarla birlikte dünyayı dolaşmak zorunda kalır.
10. Kapının Ardında

Kaçırıldıktan sonra ıssız bir eve götürülen iki kızdan biri, arkadaşını kurtarmak ve onlara bunu yapan korkunç adamdan kaçmak için harekete geçer.