Netflix Sessizlik dizisi finalde kim öldü, İkinci sezon ne zaman?

Muted diğer adıyla Sessizlik Dizisi. Sergio, anne babasını öldürdüğü günden beri konuşmamıştır. Aradan geçen altı yılın ardından bir psikiyatrist, sıra dışı bir soruşturmayla yaşananları ortaya çıkarmaya çalışır.

Netflix Sessizlik dizisi finalde kim öldü, İkinci sezon ne zaman?
Netflix Sessizlik dizisi finalde kim öldü, İkinci sezon ne zaman?
Haber Merkezi
  • Yayınlanma9 Şubat 2024 22:36
  • Güncelleme9 Şubat 2024 22:38

Muted (Sessizlik) dizisi finalinde sürpriz bir son yaşandı. Herkes mutlu bir son ile bitmesini beklerken final sahnesinde birisi balkondan düşerek öldü. Peki Sessizlik sonunda kim öldü?

DİZİNİN KONUSU

Annenin çocuğunun üstünde deneyler yapması sonucunda agresif bir hale bürünen Sergio, annesini ve babasını evlerinin balkonundan aşağı atıp hapse girer. Henüz reşit olmadığı için kısa bir süre yatıp çıkan Sergio, bir grup psikolog tarafından 7/24 özel kamera ve takip ile izlenir. Asıl amaç Sergio’nun topluma kazandırılmasıyken baş psikolog, Sergio’ya aşık olur. Film ise bu olayları ve devamında yaşanacak aksiyon dolu anları anlatır.

Balkondan kim düştü?

Muted diğer adıyla Sessizlik dizisinin finalinde seyircileri şaşkına düşüren bir son gerçekleşti. Herkes mutlu bir kavuşma beklerken, aniden gelen ayrılık ile seyirciler şaşkına düştü. Final sahnesinde kimin öldüğü ekip tarafından gizlenirken, tahminler çoktan yapılmaya başlandı. Final sahnesinde düşen kişinin altındaki pantolonun beyaz olması sebebiyle düşen kişinin baş psikolog Ana Dussuel olduğu düşünülüyor.

İlk sezonun ardından seyircileri etkileyen ve heyecan dolu anlar yaşatan dizinin  ikinci sezonunun ne zaman geleceği henüz açıklanmadı.