Müslümoğlu ve Açil ailelerin mutlu günü

Mardin Kızıltepe ilçesinde Müslümoğlu ve Açil ailelerine görkemli düğün yapıldı. Pandemi nedeniyle uzun süredir ara verilen düğünlere başlandı. Bu kapsamda Kızıltepe ilçesinde bir düğün salonunda şeddadi Aşiret mensubu Ceylanpınar kolu Güneydoğu Anadolu Mısır Üreticileri ve işletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Hanifi Müslümoğlu’nun sağlik çalişanı hemşire kızı Berfo Müslümoğlu ve soruki aşiret mensubu Nejdet Açil […]

Müslümoğlu ve Açil ailelerin mutlu günü
Müslümoğlu ve Açil ailelerin mutlu günü
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Temmuz 2021 11:33

Mardin Kızıltepe ilçesinde Müslümoğlu ve Açil ailelerine görkemli düğün yapıldı.

Pandemi nedeniyle uzun süredir ara verilen düğünlere başlandı. Bu kapsamda Kızıltepe ilçesinde bir düğün salonunda şeddadi Aşiret mensubu Ceylanpınar kolu Güneydoğu Anadolu Mısır Üreticileri ve işletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Hanifi Müslümoğlu’nun sağlik çalişanı hemşire kızı Berfo Müslümoğlu ve soruki aşiret mensubu Nejdet Açil in oğlu İbrahim Açil ile hayatın birleştirerek dünya evine girdiler.

Güneydoğu Anadolu Mısır Üreticileri ve işletmecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Hanifi Müslümoğlu düğüne katılan herkese teşekkür ederek çifte ömür boyu mutluluklar diledi.