Mithat Sancar: Yarın geniş bir heyetle Konya’da olacağız

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, “Yarın benimle birlikte geniş bir heyet Konya’da olacaktır. Bütün muhalefet partilerinin liderlerine ve demokrasi güçlerine de aynı tavrı sergilemeleri çağrısında bulunuyoruz, onları da yarın Konya’ya bekliyoruz.” dedi. Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Konya Meram’da 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan katliama ilişkin Genel Merkezimizde açıklama yaptı. Sancar, […]

Mithat Sancar: Yarın geniş bir heyetle Konya’da olacağız
Mithat Sancar: Yarın geniş bir heyetle Konya’da olacağız
Selman Güneş
  • Yayınlanma31 Temmuz 2021 11:58

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, “Yarın benimle birlikte geniş bir heyet Konya’da olacaktır. Bütün muhalefet partilerinin liderlerine ve demokrasi güçlerine de aynı tavrı sergilemeleri çağrısında bulunuyoruz, onları da yarın Konya’ya bekliyoruz.” dedi.

Eş Genel Başkanımız Mithat Sancar, Konya Meram’da 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan katliama ilişkin Genel Merkezimizde açıklama yaptı. Sancar, “Yarın benimle birlikte geniş bir heyet Konya’da olacaktır. Bütün muhalefet partilerinin liderlerine ve demokrasi güçlerine de aynı tavrı sergilemeleri çağrısında bulunuyoruz, onları da yarın Konya’ya bekliyoruz. Hep birlikte ortak eşit yaşamı savunma kararlılığını göstermeye davet ediyoruz. Biz kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz. Kürt halkının bütün haklarını, yaşam hakkı başta olmak üzere savunmaya devam edeceğiz.” dedi.