Minik Muhammed Kaymakam Çam ile Yeni Kızıltepe Spor Altekma maçını izledi

Gelişim geriliği nedeniyle sağ ayağı kesilen 3 yaşındaki Muhammed, Kızıltepe Yetimler Derneği ve bir hayırseverin desteğiyle protez ayağa kavuştu. Muhammed Axa Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor Altekma maçını tribünde izledi. Türkiye küçük Muhammed’i tek ayağı üzerinde koltuk değneğiyle koştuğu video ile tanıdı. 3 yaşında gelişim geriliği nedeniyle ayağı kesilen Muhammed’e , Kızıltepe […]

Minik  Muhammed  Kaymakam Çam ile Yeni Kızıltepe Spor Altekma maçını izledi
Minik  Muhammed  Kaymakam Çam ile Yeni Kızıltepe Spor Altekma maçını izledi
Selman Güneş
  • 13 Ekim 2021 20:24

Gelişim geriliği nedeniyle sağ ayağı kesilen 3 yaşındaki Muhammed, Kızıltepe Yetimler Derneği ve bir hayırseverin desteğiyle protez ayağa kavuştu. Muhammed Axa Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Yeni Kızıltepe Spor Altekma maçını tribünde izledi.

Türkiye küçük Muhammed’i tek ayağı üzerinde koltuk değneğiyle koştuğu video ile tanıdı. 3 yaşında gelişim geriliği nedeniyle ayağı kesilen Muhammed’e , Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, Kızıltepe Yetimler Derneği ve bir hayırseverin desteğiyle protez ayağa kavuştu.

Protez ayağına kavuşan küçük Muhammed’i Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam Kızıltepe Yetimler Derneği Başkanı Sadettin Kandemir ile dernek üyeleri evinde ziyaret etti. Ardından Çam Muhammed’i de yanına alarak Axa Sigorta Efeler Liginde mücadele eden Kızıltepe Spor’un ile Altekma maçına götürdü.

Muhammed parkede şut çekti. Muhammed’in destek verdiği Yeni Kızıltepe Spor müsabakayı 3-2 kazandı.