Mert’in polis üniforması hayali gerçek oldu

Nusaybin ilçesinde yaşayan 3 yaşındaki Mert’in polislere ve üniformaya hayranlığını duyan ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, evinde ziyaret ettikleri Mert’e üniforma ve oyuncak polis arabası hediye etti. Nusaybin ilçesinde yaşayan 3 yaşındaki Mert’in polisliğe olan ilgisi ve üniforma hayalinin annesi tarafından CİMER üzerinden bildirilmesi üzerine ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri üniforma, oyuncak polis arabası ve pasta alarak […]

Mert’in polis üniforması hayali gerçek oldu
Mert’in polis üniforması hayali gerçek oldu
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Aralık 2020 10:21

Nusaybin ilçesinde yaşayan 3 yaşındaki Mert’in polislere ve üniformaya hayranlığını duyan ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, evinde ziyaret ettikleri Mert’e üniforma ve oyuncak polis arabası hediye etti.

Nusaybin ilçesinde yaşayan 3 yaşındaki Mert’in polisliğe olan ilgisi ve üniforma hayalinin annesi tarafından CİMER üzerinden bildirilmesi üzerine ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri üniforma, oyuncak polis arabası ve pasta alarak Mert’i ziyaret etti.

Polisleri karşısında gören Mert’in mutluluğu gözlerinden okunurken, üzerinde ‘Nusaybin İlçe Emniyet Müdürü Mert ve polis arkadaşları’ yazılı pasta da kesildi. Zırhlı araçlara olan ilgisini gören polisler, Mert’i bir süre aracın sürücü koltuğunda oturttu.