Meral Akşener Kızıltepeli Aryan’a tablet hediye etti

İYİ Parti Genel Başkanı  Meral Akşener Mart ayında Kızıltepe’ye yaptığı ziyarette tanıştığı ve annesinin telefonundan EBA’ya girdiğini söyleye Aryan Şeyhi’ye tablet gönderdi. Aryan’ın tabletini teslim eden İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin geçenlerde yaptığı ziyaret esnasında kendisiyle karşılaşan evladımız tableti olmadığı için canlı derslere giremediğini ifade etti. Bunun […]

Meral Akşener Kızıltepeli Aryan’a tablet hediye etti
Meral Akşener Kızıltepeli Aryan’a tablet hediye etti
Selman Güneş
  • Yayınlanma14 Nisan 2021 11:36

İYİ Parti Genel Başkanı  Meral Akşener Mart ayında Kızıltepe’ye yaptığı ziyarette tanıştığı ve annesinin telefonundan EBA’ya girdiğini söyleye Aryan Şeyhi’ye tablet gönderdi.

Aryan’ın tabletini teslim eden İYİ Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Fahrettin Cevheroğlu, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin geçenlerde yaptığı ziyaret esnasında kendisiyle karşılaşan evladımız tableti olmadığı için canlı derslere giremediğini ifade etti. Bunun üzerine sayın genel başkanımız kendisine tablet sözü verdi. O sözü ifa etmenin elçiliği ve evladımızın sevincinin tanıklığı bizim için çok sevindirici. Tabii bu evladımız, erişimi olmayan binlerce evladımızdan sadece biri maalesef. İlgili makamdakilerin bu mağduriyetleri görüp gidermesi gerekirdi. İktidarımızda bu tür imkansızlıklar da giderilecek ve hepimiz İYİ olacağız inşallah.” dedi.