Menduh Çakar beyin kanaması sonucu yoğun bakıma alındı

Kızıltepe’nin sevilen siması Çevre Gönülleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, geçirdiği beyin kanaması sonucu Kızıltepe’de bir özel hastaneye kaldırıldı. Çakarın yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi.   Olayı duyan Anadolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cemil Aydoğan büyük bir üzüntü yaşadığını dile getirdi. Aydoğan, “Çevre gönüllüleri derneği başkanı arkadaşım Menduh Çakar’ın beyin kanaması geçirmiş ve İpek yolu Hastanesi’nde, yoğun bakıma […]

Menduh Çakar beyin kanaması sonucu yoğun bakıma alındı
Menduh Çakar beyin kanaması sonucu yoğun bakıma alındı
Selman Güneş
  • Yayınlanma18 Haziran 2021 23:58
  • Güncelleme19 Haziran 2021 00:25

Kızıltepe’nin sevilen siması Çevre Gönülleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, geçirdiği beyin kanaması sonucu Kızıltepe’de bir özel hastaneye kaldırıldı. Çakarın yoğun bakım servisine alındığı öğrenildi.  

Olayı duyan Anadolu Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cemil Aydoğan büyük bir üzüntü yaşadığını dile getirdi. Aydoğan, “Çevre gönüllüleri derneği başkanı arkadaşım Menduh Çakar’ın beyin kanaması geçirmiş ve İpek yolu Hastanesi’nde, yoğun bakıma alındığını,büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine kainatın sahibi yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.” dedi.