Mehmet Ziya Demirkaya’dan Kurban Bayramı mesajı

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Kurban Bayramı  münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Bayramların, insanların birbirine olan sevgi ve saygıyı pekiştirmek, ve dayanışmayı arttırmak, için güzel bir vesile teşkil ettiğini vurgulayan MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, “Paylaşmanın ve iyiliklerin coştuğu bir bayrama yine erişmenin mutluluğu ile tüm Mardinli hemşehrilerimin Kurban Bayram’larını kutluyorum. Bu […]

Mehmet Ziya Demirkaya’dan Kurban Bayramı mesajı
Mehmet Ziya Demirkaya’dan Kurban Bayramı mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma19 Temmuz 2021 12:36

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, Kurban Bayramı  münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Bayramların, insanların birbirine olan sevgi ve saygıyı pekiştirmek, ve dayanışmayı arttırmak, için güzel bir vesile teşkil ettiğini vurgulayan MARSİAD Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, “Paylaşmanın ve iyiliklerin coştuğu bir bayrama yine erişmenin mutluluğu ile tüm Mardinli hemşehrilerimin Kurban Bayram’larını kutluyorum. Bu bayramda da kesilen kurbanlarımız ihtiyaç sahiplerine ulaşacak ve paylaşmanın hazzına ve dini ibadetimizi yerine getirmenin mutluluğuna erişmiş olacağız. Kadim kültürümüzde önemli bir yer teşkil eden bayramlar nesillerdir aktarılıp duruyor. Bu bayram da gelenek ve göreneklerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasının en güzel vesilesi olacaktır. Vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.