Mehmet Ziya Demirkaya: Ekonominin güven ve teminatı sigorta sektörüdür

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, 23- 29 Mayıs’ta kutlanan Sigorta Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Sigorta Haftası’nın  23 – 29 Mayıs tarihlerinde icra edildiğini ifade eden Mehmet Ziya Demirkaya, “Yarınlarımıza  güvenle bakmamız için, ekonomimizin gelişmesinde önemli bir rol üstlenen sigorta acenteleri toplumda sigorta bilincinin artırılması, sigortanın tabana yayılması, vatandaşlarımızın doğru teminatlara uygun şartlarda […]

Mehmet Ziya Demirkaya:  Ekonominin güven ve teminatı sigorta sektörüdür
Mehmet Ziya Demirkaya:  Ekonominin güven ve teminatı sigorta sektörüdür
Selman Güneş
  • 24 Mayıs 2022 11:29
  • 24 Mayıs 2022 11:55

Mardin Sigorta Acenteleri Derneği (MARSİAD) Başkanı Mehmet Ziya Demirkaya, 23- 29 Mayıs’ta kutlanan Sigorta Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Sigorta Haftası’nın  23 – 29 Mayıs tarihlerinde icra edildiğini ifade eden Mehmet Ziya Demirkaya, “Yarınlarımıza  güvenle bakmamız için, ekonomimizin gelişmesinde önemli bir rol üstlenen sigorta acenteleri toplumda sigorta bilincinin artırılması, sigortanın tabana yayılması, vatandaşlarımızın doğru teminatlara uygun şartlarda ulaşabilmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Günümüzde etkin bir risk yönetimi için en güvenilir liman sigortadır. Ekonominin güven ve teminatı sigorta sektörüdür.” dedi. 

Demirkaya sözlerini şöyle sürdürdü: “Her koşulda sigortalılarımızın yanında olmanın en büyük sorumluluğumuz olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, meslektaşlarımız başta olmak üzere, sigortalılarımızın, sigorta şirketi yetkili ve personelleri ile ofis çalışanlarımızın Sigorta Haftasını en içten dileklerimle kutlarım.”