Mehmet Ertaş’tan Berat Kandili mesajı

Mardin Kızıltepe’de faaliyetlerini sürdüren Dubai Aksesuar işletmecisi Mehmet Ertaş, tüm İslam aleminin Berat Kandilini tebrik etti. Genç girişimci Mehmet Ertaş, Berat Kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında, tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti. Ertaş, “İbadetle ruhlarımızı yücelten müstesna gecelerden biri olan Berat Kandiline ermenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Rabbimizin, bu gece vesilesiyle kendisine açılan elleri boş çevirmemesini […]

Mehmet Ertaş’tan Berat Kandili mesajı
Mehmet Ertaş’tan Berat Kandili mesajı
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Mart 2021 15:54

Mardin Kızıltepe’de faaliyetlerini sürdüren Dubai Aksesuar işletmecisi Mehmet Ertaş, tüm İslam aleminin Berat Kandilini tebrik etti.

Genç girişimci Mehmet Ertaş, Berat Kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında, tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti. Ertaş, “İbadetle ruhlarımızı yücelten müstesna gecelerden biri olan Berat Kandiline ermenin mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Rabbimizin, bu gece vesilesiyle kendisine açılan elleri boş çevirmemesini temenni ederek, ellerini semaya kaldıran her kesin duasının kabul olacağı bir gece diliyorum. Rahmet, mağfiret ve günahlarımızdan arınmanın 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan’ı müjdeleyen bu gecenin yüzü hürmetine  Yüce Rabbim, bütün hemşerilerimizin, İslam aleminin dualarını kabul etsin. Berat Kandilimiz mübarek olsun” dedi.