Mehmet Ertaş kimdir?

Teknoşehir A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet  Ertaş kimdir? Teknoşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş kaç yaşındadır? Teknoşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş nerelidir? Tüm bu soruların cevabı haberimizde. Girişimci ve iş insanı Mehmet Ertaş, 24.03.1988 doğumludur.  Mardin’in Kızıltepe’de dünyaya gelen Mehmet Ertaş,  ilkokulu Kızıltepe Noter Cevdet İlkokulunda tamamladı.  Ertaş lise eğitimini ise Mardin […]

Mehmet Ertaş kimdir?
Mehmet Ertaş kimdir?
Selman Güneş
  • Yayınlanma14 Mart 2022 23:16
  • Güncelleme14 Mart 2022 23:46

Teknoşehir A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı  Mehmet  Ertaş kimdir?

Teknoşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş kaç yaşındadır? Teknoşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş nerelidir? Tüm bu soruların cevabı haberimizde.

Girişimci ve iş insanı Mehmet Ertaş, 24.03.1988 doğumludur.  Mardin’in Kızıltepe’de dünyaya gelen Mehmet Ertaş,  ilkokulu Kızıltepe Noter Cevdet İlkokulunda tamamladı.  Ertaş lise eğitimini ise Mardin Milli Piyango lisesinden tamamladı. Mehmet Ertaş Artuklu üniversitesi Turzim ve  İşletmecilik bölümünü bitirdikten sonra Atatürk Üniversitesinde Adalet bölümü okumaya başladı. Evli ve 3 çocuk babası olan  Ertaş , 14 yıldır teknolojik ürün geliştirme, Ar-Ge  yapma ve Dubai Teknoloji A.Ş. satış mağazalarının ortağır. Ertaş, Teknoşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı  görevini üstlenmektedir.