Mehmet Akbulut Mardin 1969 Sporumuzda

Mardin 1969 Sporumuz, anlaştığı başarılı teknik direktör Mehmet Akbulut ile sözleşme imzaladı. Kulüp tesislerimizde 55 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Akbulut için düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanımız Nasır Duyan, Başkan Yardımcımız Cebrail Aslan katıldı. Atılan imzaların ardından konuşan Başkanımız Nasır Duyan, “2021-2022 sezonunda takımımız çalıştıracak olan Sayın Mehmet Akbulut’a teşekkür ederiz. İnşallah yeni bir sayfa açacağız […]

Mehmet Akbulut Mardin 1969 Sporumuzda
Mehmet Akbulut Mardin 1969 Sporumuzda
Selman Güneş
  • 15 Ekim 2021 11:10
  • 15 Ekim 2021 11:14

Mardin 1969 Sporumuz, anlaştığı başarılı teknik direktör Mehmet Akbulut ile sözleşme imzaladı.

Kulüp tesislerimizde 55 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Akbulut için düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanımız Nasır Duyan, Başkan Yardımcımız Cebrail Aslan katıldı. Atılan imzaların ardından konuşan Başkanımız Nasır Duyan, “2021-2022 sezonunda takımımız çalıştıracak olan Sayın Mehmet Akbulut’a teşekkür ederiz. İnşallah yeni bir sayfa açacağız ve takımımız bir çıkış yakalayacak.” dedi.

Başkan Yardımcımız Cebrail Aslan ise “Yeni teknik direktörümüze başarılar diliyorum. Takımımız eksiklerini tamamlayarak başarıya gidecektir, buna inancımız tamdır. Futbolcularımıza da inanıyoruz.” diye konuştu.

Teknik direktörümüz Mehmet Akbulut da “Mardin 1969 Spor’u layık olduğu yere getireceğiz. Kısa sürede çok önemli 3 maçımız var. Bu 3 maçımızdan iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Deplasmanda güçlü takımları yenebileceğimize inanıyorum. Yeterki birbirimize inanalım.” açıklamasını yaptı.

“Bu takım el birliğiyle güzel yerlere gelecek”

Futbolculara da seslenen Akbulut, “Ben sizi tanıdığım için buradayım. Bu işin olacağına inandığım için buradayım. Bu takım el birliğiyle güzel yerlere gelecek ben buna inanıyorum. Eksiklerimiz üzerine çalışacağız. Ben bu takıma inanıyorum.” diye konuştu.

Öte yandan Mehmet Akbulut’ın yardımcılıklarını İbrahim Halil Yiğit ve Murtaza Işıktekiner yapacak.