Mazıdağı’nda köpek yaşlı kadını ısırdı

Mardin’in Mazıdağı ilçesinde sokak köpeğinin ısırdığı 65 yaşındaki bir kadın şok geçirdi. Olay, Karşıyaka Mahallesi Ekomini Market mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre ,13 Temmuz Çarşamba günü saat 20.30’da yaşanan olayda,bir sokak köpeği yoldan geçen Emine Titiz (65) isimli yaşlı kadının bacak bölgesinden ısırdı. Köpeğin ısırdığı kadın, tedavisi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı. Canını zor kurtaran […]

Mazıdağı’nda  köpek yaşlı kadını ısırdı
Mazıdağı’nda  köpek yaşlı kadını ısırdı
Selman Güneş
  • Yayınlanma14 Temmuz 2021 23:07

Mardin’in Mazıdağı ilçesinde sokak köpeğinin ısırdığı 65 yaşındaki bir kadın şok geçirdi.

Olay, Karşıyaka Mahallesi Ekomini Market mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre ,13 Temmuz Çarşamba günü saat 20.30’da yaşanan olayda,bir sokak köpeği yoldan geçen Emine Titiz (65) isimli yaşlı kadının bacak bölgesinden ısırdı. Köpeğin ısırdığı kadın, tedavisi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı. Canını zor kurtaran Titiz’in, yakınları tarafından edinilen bilgiye göre, şok geçirdiği ,sendeleyerek yürümekte ve namaz kıldığı sıralarda çok zorlandığı öğrenildi.

Öte yandan Titiz’e , 13 Temmuz Çarşamba günü Tetanoz ve Kuduz olmak üzere iki aşı vurulduğu, 16 , 20 ve 27 Temmuz’da Kuduz aşısı vurulacağı öğrenildi.Yetkililere seslenen yaşlı kadının kızı Sebila Titiz, sokak köpejlerinin toplatılmasını isteyerek,”Yetkililere sesleniyorum ilçede dolaşan başı boş sokak köpekleri ne bir çare bulunmasını istiyorum barınaklara alınsınlar çünkü ilçede yaşayan vatandaşlar için çok büyük tehlike arzediyorlar bu akşam birisi yolda yürüyen altmış beş yaş üstü annemi ısırmış” ifadelerini kullandı.