Mazıdağı Uygulama noktasında uyuşturucu ele geçirildi

Mardin’de yol kontrol ve arama esnasında durdurulan ticari taksideki yolcuların üstünde metamfetamin ve toz esrar ele geçirildi. Edinilen bilgiye göre, KOM Şube Müdürlüğü ve Mazıdağı İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Aksu Mahallesi mevkiinde müşterek icra edilen yol kontrol ve araması esnasında durdurulan ticari takside yolcu olarak bulunan M.Ş.Y ve Ş.T isimli şahısların üstünde yapılan aramada 2 […]

Mazıdağı Uygulama noktasında uyuşturucu ele geçirildi
Mazıdağı Uygulama noktasında uyuşturucu ele geçirildi
Selman Güneş
  • Yayınlanma30 Nisan 2021 12:51

Mardin’de yol kontrol ve arama esnasında durdurulan ticari taksideki yolcuların üstünde metamfetamin ve toz esrar ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, KOM Şube Müdürlüğü ve Mazıdağı İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Aksu Mahallesi mevkiinde müşterek icra edilen yol kontrol ve araması esnasında durdurulan ticari takside yolcu olarak bulunan M.Ş.Y ve Ş.T isimli şahısların üstünde yapılan aramada 2 gram metamfetamin ile bir kilogram toz esrar ele geçirildi.

Ele geçirilen uyuşturucu madde muhafaza altına alınırken M.Ş.Y ve Ş.T isimli şahısların “Uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurma” suçundan jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.