MARSU İstanbul’a müsilaj temizliğine gitti

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlı araç ve ekipler İstanbul’da müsilaj temizliğine katıldı. MARSU personellerinden oluşan ekip İstanbul’da müsilaj temizlik çalışmalarına katıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak. İstanbul denizini etkisi altına alan müsilajın bir an önce temizlenip eski haline gelmesi […]

MARSU İstanbul’a müsilaj temizliğine gitti
MARSU İstanbul’a müsilaj temizliğine gitti
Selman Güneş
  • Yayınlanma29 Haziran 2021 07:32

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne bağlı araç ve ekipler İstanbul’da müsilaj temizliğine katıldı.

MARSU personellerinden oluşan ekip İstanbul’da müsilaj temizlik çalışmalarına katıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak. İstanbul denizini etkisi altına alan müsilajın bir an önce temizlenip eski haline gelmesi için ne gerekiyorsa yapacaklarını dile getirerek “Göndermiş olduğumuz ekip arkadaşlarımızın hızlı bir şekilde çalışmalara başladı.” dedi.