MARSU Genel Müdürü Altunkaynak görevden alındı!

İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü iken MARSU Genel Müdürlüğü görevine atanan Midyatlı Abdüsselam Altunkaynak, görevden alındı. Uzun yıllar İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde farklı kademelerde görev yapan ve en son İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü iken bir yıl önce Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) Genel Müdür olarak atanan Altunkaynak, görevden alındı. Altunkaynak’tan […]

MARSU Genel Müdürü Altunkaynak görevden alındı!
MARSU Genel Müdürü Altunkaynak görevden alındı!
Selman Güneş
  • Yayınlanma15 Eylül 2021 17:02

İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü iken MARSU Genel Müdürlüğü görevine atanan Midyatlı Abdüsselam Altunkaynak, görevden alındı.

Uzun yıllar İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde farklı kademelerde görev yapan ve en son İSKİ Eyüpsultan Şube Müdürü iken bir yıl önce Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine (MARSU) Genel Müdür olarak atanan Altunkaynak, görevden alındı.

Altunkaynak’tan boşalan Genel Müdürlük koltuğuna Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresine Genel Müdürlüğünden (ASKİ) Mehmet Songur’un atandığı ifade edildi.