Marmaris’te gözlük sektörünün parlayan yıldızı: My Deniz Optik

Mardin’in Nusaybin ilçesinde sevilen ailesi mensubu olan Ahmet Deniz Karaboğa kardeşlerin işletmiş olduğu My Deniz Optik ve My Deniz Saat mağazaları Marmaris’te sundukları hizmetle güvenli alış verişin adresi oldu. Nusaybin’in sevilen ailelerinden 21 sene Açıkköy (Bamedi) Muhtarlığı yapmış Guri Ahmet Karaboğa’nın torunu ve 33 yıldır Muğla/Marmariste ikamet eden Ahmet karaboğa’nın işletmiş olduğu My Deniz Optik […]

Marmaris’te gözlük sektörünün parlayan yıldızı: My Deniz Optik
Marmaris’te gözlük sektörünün parlayan yıldızı: My Deniz Optik
Selman Güneş
  • Yayınlanma6 Eylül 2022 12:02

Mardin’in Nusaybin ilçesinde sevilen ailesi mensubu olan Ahmet Deniz Karaboğa kardeşlerin işletmiş olduğu My Deniz Optik ve My Deniz Saat mağazaları Marmaris’te sundukları hizmetle güvenli alış verişin adresi oldu.

Nusaybin’in sevilen ailelerinden 21 sene Açıkköy (Bamedi) Muhtarlığı yapmış Guri Ahmet Karaboğa’nın torunu ve 33 yıldır Muğla/Marmariste ikamet eden Ahmet karaboğa’nın işletmiş olduğu My Deniz Optik ve My Deniz Saat mağazaları halka hizmet vermeye devam ediyor. Yaklaşık 7 yıldır Marmaris’te kendi şirketlerinin işletmeciliğini yapan genç işletmeciler Ahmet Karaboğa ve ağabeyi Deniz Karaboğa orijinal güneş gözlükleri, yakın ve uzak optik çerçeveleri, 2’si bir arada ve 3’ü bir arada Prograsif gözlükler, mavi kaplamalı filtreli dinlendirici gözlük seçenekleri ile yerli ve yabancı vatandaşın her kesimine hizmet ediyor.

Lüks markaların da yetkili bayisi olan mağaza, ayrıca internetten de (Trendyol) güvenli alışveriş hizmeti sunan şirket, aynı zamanda saat konusunda da uzman. Bir cçk saat markalarının da yetkili bayisi olan mağazada; duvar saatleri, hediyelik saatler, çocuk saatleri, sporcu saatleri ve antika saatler de mevcut.
Ayrıca beğenilen modelleri adrese teslim kargo ile yollama hizmeti sunan mağazalar, güvenli alışverişin adresi.