Maride Peyzajcılık ve Fidancılık fuarda yerini aldı

Mardin’in eski ismi olan Maride ismiyle faaliyet gösteren Maride Peyzajcılık ve Fidancılık, 8’incisi düzenlenen Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarda yerini aldı. Uluslararası Mardin Tarım Fuarı 8. kez kapısını açtı. 30’a yakın ilden katılımlarla gerçekleşen uluslararası Mardin Tarım Gıda hayvancılık fuarında bu yıl 100’ün üzerinde firma katılıyor. STK Temsilcileri, üreticiler ve çiftçiler katıldığı 8. Magrotex Fuarında, […]

Maride Peyzajcılık ve Fidancılık fuarda yerini aldı
Maride Peyzajcılık ve Fidancılık fuarda yerini aldı
Selman Güneş
  • Yayınlanma27 Ekim 2022 09:42
  • Güncelleme27 Ekim 2022 09:43

Mardin’in eski ismi olan Maride ismiyle faaliyet gösteren Maride Peyzajcılık ve Fidancılık, 8’incisi düzenlenen Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarda yerini aldı.

Uluslararası Mardin Tarım Fuarı 8. kez kapısını açtı. 30’a yakın ilden katılımlarla gerçekleşen uluslararası Mardin Tarım Gıda hayvancılık fuarında bu yıl 100’ün üzerinde firma katılıyor.

STK Temsilcileri, üreticiler ve çiftçiler katıldığı 8. Magrotex Fuarında, tohum, sulama, gübre, bitki, besleme mekanizasyon, fide, fidan, arge, teknoloji, drone, traktör, tarım ekipmanları, biçerdöver gibi birçok ürün sergileniyor. Fuarda yerini alan Maride Peyzajcılık ve Fidancılık, standına ilgi oldukça yoğun oldu.

Maride Peyzajcılık ve Fidancılık hakkında

Kadim memleketimizin eski isimlerinden “Maride” ismiyle faaliyet gösteren Maride Peyzajcılık ve Fidancılık, kurumsal bakış açısı ve profesyonel ekibiyle bu alanda kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Mardin’in yerel bir markası olarak yola çıkan Maride Peyzajcılık, ulusal bazda önemli projelerin hazırlayıcısı ve uygulayıcısı olmayı planlamaktadır.

Peyzajcılık hizmetinin yanı sıra fidancılık üretimiyle memleketimizin bu alandaki ihtiyacını karşılamada katkı sağlamayı hedeflemektedir.

İşletme yetkilisi Aydın Öğrendik, son yıllarda peyzajcılık sektörünün geliştiğini söyledi. Öğrendik, ““peyzaj sektörü son yıllarda daha çok önem arz etmeye başladı. Eskiden şehirleşme bu kadar fazla değildi. Çevre yeşillendirme ve ağaçlandırma bu kadar kıymet görmüyordu. Artık son yıllarda daha çok kıymet görüyor.” dedi.

http://www.maridepeyzajcilik.com/index.html