Mardinli Kuaförler Milli Takımda Dünya Şampiyonluğuna ulaştı

Arnavutluk’un Başkenti Tiran” da gerçekleştirilen ve Global Fashıon Progress (GFB) Kuaför Uluslararası Yarışmalarında Mardinli kuaför Yusuf Aydın ve Emre Bilen’in yer aldığı takım dünya şampiyonu oldu. Türkiye’yi temsilen Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapılan uluslar arası yarışmaya Mardin’den kuaför Yusuf Aydın ve Emre Bilen Milli Takım kadrosunda yer aldı. Türkiye’de Küresel Moda Gelişi olarak bilinen Global Fashion […]

Mardinli Kuaförler Milli Takımda Dünya Şampiyonluğuna ulaştı
Mardinli Kuaförler Milli Takımda Dünya Şampiyonluğuna ulaştı
Selman Güneş
  • 31 Mayıs 2022 17:24

Arnavutluk’un Başkenti Tiran” da gerçekleştirilen ve Global Fashıon Progress (GFB) Kuaför Uluslararası Yarışmalarında Mardinli kuaför Yusuf Aydın ve Emre Bilen’in yer aldığı takım dünya şampiyonu oldu.

Türkiye’yi temsilen Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapılan uluslar arası yarışmaya Mardin’den kuaför Yusuf Aydın ve Emre Bilen Milli Takım kadrosunda yer aldı.

Türkiye’de Küresel Moda Gelişi olarak bilinen Global Fashion Progress (GFB) Kuaför Uluslararası yarışmaya dünyanın 22 ülkenin takımı yer aldı. Yarışmada Mardinli kuaförlerini bulunduğu takım, rakiplerine büyük bir fark atarak Dünya Şampiyonluğunu kazanarak Türkiye’ye döndü.

Güçlü rakiplerini tek tek eleyen Mardinli kuaförler Yusuf Aydın ve Emrah Bilen, başarıda tüm takım arkadaşlarının payının büyük olduğunu belirterek, emeklerinin karşılığını dünya şampiyonu olarak aldıklarını söylediler.